İçeriğe git

Resim

İnternet dolandırıcılığına dikkat

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 İsmail Terhan

İsmail Terhan

O Bir Fordcu

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.369 İleti

Yazma tarihi: 05.04.2017 - 18:10

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar hayırlı akşamlar.
Konuyu yanlış yere attıysam özür dilerim.
Yeni bir ekip türemiş. İnternette sahibinden.com da dükkan olarak üyelik açıp piyasada rağbet gören telefonları ucuza garantili sıfır dıye satmaya çalışıyorlar. Ancak sadece eft kabul edip para aldıktan sonra kayıplara karışıyorlar. Normalde internetten ürün alırken çok dikkat ederdim. Ancak adamım dükkan fotoları ürün fotolarına aldandım. Sizlere uyarım internetten tanımadığınız yerden ürün alırken insanlara güvenip eft vs işlemleri yapmayin. Get yada diğer güvenli urunu aldıktan sonra ödemesini yapabileceğiniz yolları tercih edin. Adamın ismi sedat hakan erce bu isme dikkat. Hayırlı akşamlar
  • Savaş Kocaacar bunu beğendi

#2 Galip Kandemir

Galip Kandemir

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.201 İleti

Yazma tarihi: 06.04.2017 - 00:41

Geçmiş olsun.
Şahsen,tanımadığım kişilerden alışveriş yaparken kesinlikle o bölgede oturan birini bulup elden teslim almayı tercih edenlerdenim.fiyatın uygunluğu ne kadar kişiyi cazip etsede parayı kolay kazanmadığımız aşikar ortada.
  • İsmail Terhan, Savaş Kocaacar ve berathasbex bunu beğendi

Tecrübe,bilginin anasıdır...

#3 Savaş Kocaacar

Savaş Kocaacar

Azimli Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*
  • 397 İleti

Yazma tarihi: 06.04.2017 - 06:27

normalin çok altında olan fiyatlardan herzaman şüpelenin. satıcıların güvenilir olduğundan emin olun. üşenmeyip satıcıyla ilgili yorumları okuyun. yüksek rating almış satıcılardan alışveriş yapın herzaman. gerçekten internette çok dolandırıcı var. 

• Galip Kandemir ve İsmail Terhan bunu beğendi

#4 İsmail Terhan

İsmail Terhan

O Bir Fordcu

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.369 İleti

Yazma tarihi: 06.04.2017 - 06:53

bunu ben şu şekilde de yapıyorlar. internete araç bırakıp arayandan kapora istiyorlar. kapora gönderiyorsun gidince ara ki ulaşasın...

#5 İsmail Terhan

İsmail Terhan

O Bir Fordcu

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.369 İleti

Yazma tarihi: 06.04.2017 - 06:55

üstelik adam çok rahat. yeni yeni ilanlar bırakıyor. hakkında 10 tane yakalama kararı çıkmış ancak hala korkmadan yapabiliyor. internette ismini arattım birşey çıkmayınca buradan görünsün istedim.

#6 Savaş Kocaacar

Savaş Kocaacar

Azimli Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*
  • 397 İleti

Yazma tarihi: 07.04.2017 - 17:52

çok rahat olur tabi cezası yok çünkü. yakalanıp sorgulanıp serbest bırakılıyor. o yüzden çok rahatlar. ülkemizde hırsızlığın dolandırıcılığı malesef cezası yok.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı