İçeriğe git

Resim

Mondeo Mk4 Hella bi-xenon,far karartma.

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Oktay Toker

Oktay Toker

Üye

• Yasaklı Üye
  • Pip*Pip*
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 10.02.2016 - 04:02

Geçen yıl bir arkadaşımız için çıkma farlar yine forumdan bir arkadaşımızdan alınmış ve tarafıma modifiyesi için verildi.Farlar her şeyi ile bitmeye yakın iken Arkadaşımız aracı satıp ev alacağını söyleyerek farları satmamı istedi bende bu konuda benden istekleri olan bir çok arkadaşı aradım o anlarda olumlu dönüşler olmadı.Arkadaşımızda zaman konusunda beni sıkıştırmaya başlayınca cebimdeki meblayı vererek farlarında bilahire meblasını hesap edip mebla iadesi yapıp kendimi hem arkadaşı üzmemek hemde bu sevmediğim duruma son vermek için mecburi yatırım yaptım.Bundan dolayıda mecburen ödemelerimide aksatmış oldum.Her şeyde hayır vardır.

Rabbimin izni ile Farlar her şekli ile temizlendi son derece kullanılabilir hale getirildi.Krom yapıdaki ciddi lekelerden dolayı ve özelliklede arkadaşımızın şahsi istegi nedeniyle ve mecburende denilecek şekilde komple siyaha boyandı.

Camların çok vaktimi aldı.Vernik atması oldukça belirsiz ve köşelerde var denilebilir.Ön kısımada bu atmalar mevcut değil.Kesinlikle zımpara vesaire zarar verecek uygulamalar yapılmadı.

Epeyce süre hesaplı fiyata hurda halojen far aradım ve buldum.Komple soket yapısı aktarıldı manuel yükseklik motorları aktarıldı.Mercekler Hella bi-xenon mercek ile değiştirildi.

Köşede bulunan sıralı deliklere smd5630 led dizilimi yapıldı.

İlk başta sinyal camınıda siyah yapmıştım fakat far bende kalınca hurda farın sinyal camını taktı.

4947.jpg

hızlı resim yükle

4956.jpg

jpg upload

4955.jpg

resİm yÜkleme

Tesisat ve yükseklik motorunun eski çıkanlar ile yenilerinin montajlı hali.

5639.jpg

resim yuklemek

5881.jpg

gif upload

5878.jpg

jpg upload

5888.jpg

jpg upload

5900.jpg

ücretsiz resim barındırma

• Serkan Karakoca ve Doğan Kurban bunu beğendi
<p>tamircioktayy@hotmail.com 5330363764 Ankara</p>
<p>oktaytoker.com</p>
<p> </p>
<p>

#2 Oktay Toker

Oktay Toker

Üye

• Yasaklı Üye
  • Pip*Pip*
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 10.02.2016 - 04:03

Farlar şu an satılık durumdadır.İlgilenen arkadaşımız olur ise imza kısmında yazılı olan özelden ulaşabilir.
<p>tamircioktayy@hotmail.com 5330363764 Ankara</p>
<p>oktaytoker.com</p>
<p> </p>
<p>

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı