İçeriğe git

Resim

Yüzde Yüz Oto Ford Focus

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 Yasin Kahveci

Yasin Kahveci

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 24.08.2015 - 12:01

Yapılanlar hiç hoşuma gitmesede paylaşmaya değer gördüm.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Erkan Uludağ ve Hamza Atmaca bunu beğendi

#2 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 24.08.2015 - 20:40

Her hafta izliyorum.
Bir tek döşemecinin yaptığı işi beğeniyorum.
Gerisi tırt
Zevksiz adamlar.
  • Mustafa Kandemir, Ayhan Onaran, Yasin Kahveci ve 2 diğerleri bunu beğendi

Aramıza yeni katılan arkadaşlar  :)

Tanışma bölümünde kendinizi tanıtın.

Arabam Bölümünde Aracınızı tanıtın.

Foruma nasıl üye olurum,Resim yüklemek,Tapatalk kullanımı,Profil düzenleme ve diğer yardım almak istediğiniz konular .

FORUM YARDIMI bölümünde ;)

En büyük değil EN İYİ olmayı hedefliyoruz.

Keyifli forumlar.

#3 Hamza Atmaca

Hamza Atmaca

Emektar Üye

• Moderatör
  • 2.947 İleti

Yazma tarihi: 24.08.2015 - 20:51

Karlıkçı Halil emmiden 2. Mondeoma spoiler getirtmiştim.İyidide kurumadan pıt pıt naylonu sarmışlar heralde iz vardî
  • Yasin Kahveci bunu beğendi

Bilgisayar ile resim yüklemek için  http://www.fordkulub...otoğraf-ekleme/ burayı takip edin ;)

Tapatalk kullanımı için http://www.fordkulub...esimli-anlatım/ burayı takip edin ;)

Youtube videoları eklemek için http://www.fordkulub...olarını-ekleme/ burayı takip edin ;)

#4 Yasin Kahveci

Yasin Kahveci

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 162 İleti

Yazma tarihi: 24.08.2015 - 21:21

Abi karlıkçı halilin 40 çeşit şablon var bende deyip de focusa bu ekleri takması nedir ya. Şahinlere bile bundan daha güzel ekler takıyorlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Erkan Uludağ ve Hamza Atmaca bunu beğendi

#5 Hamza Atmaca

Hamza Atmaca

Emektar Üye

• Moderatör
  • 2.947 İleti

Yazma tarihi: 24.08.2015 - 21:30

Hahahihi.Kum gri ecoboost bu abinin eline geçse heralde son söz şu olurdu; focus focus olalı bòyle ızdırap görmedi
  • Erkan Uludağ ve Yasin Kahveci bunu beğendi

Bilgisayar ile resim yüklemek için  http://www.fordkulub...otoğraf-ekleme/ burayı takip edin ;)

Tapatalk kullanımı için http://www.fordkulub...esimli-anlatım/ burayı takip edin ;)

Youtube videoları eklemek için http://www.fordkulub...olarını-ekleme/ burayı takip edin ;)

#6 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 07:58

Hahahihi.Kum gri ecoboost bu abinin eline geçse heralde son söz şu olurdu; focus focus olalı bòyle ızdırap görmedi

Hayatta vermem :D
  • Yasin Kahveci ve Hamza Atmaca bunu beğendi

Foruma nasıl üye olurum,Resim yüklemek,Tapatalk kullanımı,Profil düzenleme ve diğer yardım almak istediğiniz konular .

Keyifli forumlar.

#7 Ayhan Onaran

Ayhan Onaran

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.284 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 08:07

Ben 1-2 defa denk geldim bu programa. Döşemeci hariç düzgün iş yapan yok. Döşemeci döktürüyor..

#8 Kerim Kamanoğlu

Kerim Kamanoğlu

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 08:16

Profesyonelmiş gibide takılmış adamlar.Mtv de vardı böyle bir program xzibit sunuyordu pimp my ride diye ona baksınlar da biraz örnek alsınlar.

Birtane örnek vereyim

#9 Hamza Atmaca

Hamza Atmaca

Emektar Üye

• Moderatör
  • 2.947 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 08:22

Bu programların ağ babaları discovery channel de çıkıyor.Cuma akşamları turbo Cuma adı altında bir ton Tamirat-Tadilat -daha hızlı daha sesli gibi programlar oluyor.Gerçek kalite işte bu.
  • Serkan Karakoca ve Yasin Kahveci bunu beğendi

#10 Mustafa Şahin

Mustafa Şahin

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 124 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 08:28

katılıyorum döşemeci süper işler çıkartıyor.Abi  50bin  versede satmayacakmış :D

#11 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 11:03

Profesyonelmiş gibide takılmış adamlar.Mtv de vardı böyle bir program xzibit sunuyordu pimp my ride diye ona baksınlar da biraz örnek alsınlar.
Birtane örnek vereyim

Bu adamlar gibi olamazlar :D
  • Hamza Atmaca bunu beğendi

Keyifli forumlar.

#12 Kerim Kamanoğlu

Kerim Kamanoğlu

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 15:12

Bütçeleri kısıtlıdır tabiki ama en azından daha düzgün olabilirdi. 

• Yasin Kahveci bunu beğendi

#13 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 17:54

Bütçeleri kısıtlıdır tabiki ama en azından daha düzgün olabilirdi. 

Çok amatörce.
gecen bi pejo 406 yaptılar.
berbat.
ben şahsen utanırım o arabaya binmeye..

Rezillik diz boyu.bu nedir abi ya :D

Keyifli forumlar.

#14 Kerim Kamanoğlu

Kerim Kamanoğlu

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 25.08.2015 - 19:18

Aman Allah ım abi konuyu bence burada kilitle benim midem daha kaldırmayacak o değil bu sefer iyide para harcamışlar yine ortada birşey yok.Yakından görsek bence kesin midemiz bulanır sıfır işçilik  fiberglastan araba yaptılar.Karlıkçı Halil amca da sanki Türkiye nin sıfırdan süper araba yapan ilk insanı modunda:)

#15 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 28.08.2015 - 00:10

Aman Allah ım abi konuyu bence burada kilitle benim midem daha kaldırmayacak o değil bu sefer iyide para harcamışlar yine ortada birşey yok.Yakından görsek bence kesin midemiz bulanır sıfır işçilik fiberglastan araba yaptılar.Karlıkçı Halil amca da sanki Türkiye nin sıfırdan süper araba yapan ilk insanı modunda:)

Videoyu izlediysen sahibi beğenmedi ama beğenmiş gibi yaptı :D

Keyifli forumlar.

#16 Serkan Dizdar

Serkan Dizdar

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 02.11.2015 - 21:11

Aslına bakarsanız ankarada her türlü imkan var. Adamlar istediklerinde ya da gaza geldiklerinde her şeyi yapabiliyolar. Ama tasarım anlamında, sanatsal anlamda eksiklik var. Birde Ankara piyasası ne yazık ki bu işlerde biraz geride. İstanbul piyasası modifiye ve müzik sistemleri konusunda bir iki tık ileride. Abs plastikten tamponlar ve body kitler, spoylerler keşke daha yaygın olsa ve ucuzlasa.. İnsanlar tümsekten geçerken bez gibi sallanan iğrenç yere kadar uzatılmış fiber tamponlardan kurtulsalar.. Bu işlerin hakkını Amerikalılar veriyor. Discovery channel da "overhaulin" ve "West coast customs" programlarına hayranım. Adamlara arabayı gözün kapalı teslim et ve ağzını açmadan izle. Acayip fabrikasyon bi işçilik, acayip özen ve kaliteli malzemeler.. Türkiyede ne yazık ki halen bu işlere itlik serserilik gözüyle bakılıyor. Bunun da nedeni büyük ölçüde sağda solda trafikte sıfır çizen, saçma sapan ne bulduysa arabasına takan kardeşlerimiz. İnşallah düzelir. Amin.
  • Erkan Uludağ ve Mustafa Kandemir bunu beğendi

Sade ve Kaliteli Lütfen... :ok:

#17 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 02.11.2015 - 22:31

Aslına bakarsanız ankarada her türlü imkan var. Adamlar istediklerinde ya da gaza geldiklerinde her şeyi yapabiliyolar. Ama tasarım anlamında, sanatsal anlamda eksiklik var. Birde Ankara piyasası ne yazık ki bu işlerde biraz geride. İstanbul piyasası modifiye ve müzik sistemleri konusunda bir iki tık ileride. Abs plastikten tamponlar ve body kitler, spoylerler keşke daha yaygın olsa ve ucuzlasa.. İnsanlar tümsekten geçerken bez gibi sallanan iğrenç yere kadar uzatılmış fiber tamponlardan kurtulsalar.. Bu işlerin hakkını Amerikalılar veriyor. Discovery channel da "overhaulin" ve "West coast customs" programlarına hayranım. Adamlara arabayı gözün kapalı teslim et ve ağzını açmadan izle. Acayip fabrikasyon bi işçilik, acayip özen ve kaliteli malzemeler.. Türkiyede ne yazık ki halen bu işlere itlik serserilik gözüyle bakılıyor. Bunun da nedeni büyük ölçüde sağda solda trafikte sıfır çizen, saçma sapan ne bulduysa arabasına takan kardeşlerimiz. İnşallah düzelir. Amin.

+1000

Keyifli forumlar.

#18 Ömür Yönden

Ömür Yönden

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.039 İleti

Yazma tarihi: 02.11.2015 - 22:36

Böyle bir rezillik olabilirmi abi bu ne... Bir de tv programı dönüyor olaya bak. Araç modifiye anlayışları kafa modifiyesinde saç sakala da yansımış zaten

La o pejonun hali ne yeni gördüm:D:D:D görmez olaydım.

• Erkan Uludağ bunu beğendi

these no easy way out..

#19 Serkan Karakoca

Serkan Karakoca

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 5.339 İleti

Yazma tarihi: 03.11.2015 - 07:15

[quote name="Ömür Yönden" post="63118" timestamp="1446503792"]

Böyle bir rezillik olabilirmi abi bu ne... Bir de tv programı dönüyor olaya bak. Araç modifiye anlayışları kafa modifiyesinde saç sakala da yansımış zaten

La o pejonun hali ne yeni gördüm:D:D:D görmez olaydım.[/

Oooo bro bizim forum yapsa bundan iyi olur koyalım ortak sermaye yapalım la daha çok tutar bizim proje
Pazarlık kısmı bende yaptırılacak işlerde :D
  • Erkan Uludağ bunu beğendi

#20 Güner Kılıçarslan

Güner Kılıçarslan

Üye

• Üye
  • Pip*Pip*
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 03.11.2015 - 07:21

Konuda gördüm birkaç bölüm izledim. Karlıkçı halilin elemanları model farketmeksizin eskide olsa yenide olsa tamponlara vs taş motoruyla ölçmeden biçmeden kestiler ya benim içim acıdı burda.Söylenildiği gibi bende sadece döşemeciyi beğendim. He bazılarıda dökük hurdaları koymuş ne yapsalar kardır diye :D

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı