İçeriğe git

Resim

Ford Fiesta 1.4 Tdci Aracımda KM Gösterge Sorunu Yaşıyorum

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 erol kaya

erol kaya

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 16.05.2015 - 08:47

2004 model 1.4 tdci km göstergesi bazen araç hareket etmediği zaman bile ibre sonuna kadar kalkıyor bazende haret halindeyken sıfıra düşüyor sonuna kadar kalktığı zaman radyonun sesi son ses bağırıyor hareket halinde düştüğü zaman araba çekişten düşüyor böyle sorunum var başına gelen arkadaşlar varmı acaba saygılar

• Mustafa Kandemir bunu beğendi

#2 Mustafa Kandemir

Mustafa Kandemir

Emektar Üye

• Moderatör
  • 3.819 İleti

Yazma tarihi: 16.05.2015 - 09:06

km göstergesi bazen araç hareket etmediği zaman bile ibre sonuna kadar kalkıyor bazende haret halindeyken sıfıra düşüyor sonuna kadar kalktığı zaman radyonun sesi son ses bağırıyor hareket halinde düştüğü zaman araba çekişten düşüyor böyle sorunum var başına gelen arkadaşlar varmı acaba saygılar

@erolkaya60 

Merhaba Erol Bey  Forum Kurallarımız Gereği Forum sayfamızda Ad Soyadı kullanımına önem vermekteyiz. Bu nedenden Dolayı Profil bilgilerini ve adınızı Soyadınızı Düzenler iseniz Çok Seviniriz.

Forum sayfamızda Tanışma Bölümünde sizleri tanımak isteriz. İlgili link aşağıda mevcuttur.

Link : http://www.fordkulub...orum/5-tanışma/

Forum sayfamızda siz ve diğer üyelerimizin göz ağrıları olan araçlarımızı tanıtıp ve yapılan veya yapılacak uygulamaları tek konu altında topladıkları Benim Arabam bölümünde Aracınızı tanımak isteriz. İlgili link aşağıda mevcuttur.

Link:http://www.fordkulub...9-benim-arabam/

Bu işlemleri yaparken Forumla ilgili Sorunlarla karşılaştığınızda Size yol gösterici Forum yardımı diye konularımız mevcuttur. İlgili yerdeki konudan size yol gösterici bilgileri bulabilirsiniz. İlgili link aşağıda mevcuttur.

Link:http://www.fordkulub...-forum-yardımı/

İlginiz için Tekrardan Teşekkür ederim

Saygılarımla.

• erol kaya bunu beğendi

#3 Mustafa Kandemir

Mustafa Kandemir

Emektar Üye

• Moderatör
  • 3.819 İleti

Yazma tarihi: 16.05.2015 - 09:09

km göstergesi bazen araç hareket etmediği zaman bile ibre sonuna kadar kalkıyor bazende haret halindeyken sıfıra düşüyor sonuna kadar kalktığı zaman radyonun sesi son ses bağırıyor hareket halinde düştüğü zaman araba çekişten düşüyor böyle sorunum var başına gelen arkadaşlar varmı acaba saygılar

Sağlıklı Bir bilgi almak istiyorsanız Araç model yılı v.b. bilgileride yazmanız sağlıklı olacaktır. o zaman diğer kullanıcı arkadaşlarımız tecrübelerini ve bilgilerini aktaracaktır.

benim ilk aklıma gelen Km Sensörü miyadını doldurmuş yenilenmesi gerekiyor diyebilirim Tahminimce 

• erol kaya bunu beğendi

#4 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 18.05.2015 - 21:36

Erol bey hoşgeldiniz.
sanırım elektronik bir arıza.
2004 fusıon aracımda km dayalı ses sistemi vardı orjınal.
araç yavaşladığında ses kendisi kısılırdı..
bununla ilgili bir problemdir kesin.
Ankara'da olsanız yardımcı olurdum.

• erol kaya bunu beğendi

Aramıza yeni katılan arkadaşlar  :)

Tanışma bölümünde kendinizi tanıtın.

Arabam Bölümünde Aracınızı tanıtın.

Foruma nasıl üye olurum,Resim yüklemek,Tapatalk kullanımı,Profil düzenleme ve diğer yardım almak istediğiniz konular .

FORUM YARDIMI bölümünde ;)

En büyük değil EN İYİ olmayı hedefliyoruz.

Keyifli forumlar.

#5 erol kaya

erol kaya

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 30.10.2015 - 21:47

arkadaşlar bu sorunum çözüldü forum sitesinde katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim sizin sayenizde km sensörünü değiştirdim hiç bir sorun kalmadı

• Erkan Uludağ ve Serkan Karakoca bunu beğendi

#6 Erkan Uludağ

Erkan Uludağ

Emektar Üye

• Yönetici
  • 12.004 İleti

Yazma tarihi: 30.10.2015 - 22:00

arkadaşlar bu sorunum çözüldü forum sitesinde katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim sizin sayenizde km sensörünü değiştirdim hiç bir sorun kalmadı

Sorunun çözülmesine sevindim.

Aramıza yeni katılan arkadaşlar  :)

Tanışma bölümünde kendinizi tanıtın.

Arabam Bölümünde Aracınızı tanıtın.

Foruma nasıl üye olurum,Resim yüklemek,Tapatalk kullanımı,Profil düzenleme ve diğer yardım almak istediğiniz konular .

FORUM YARDIMI bölümünde ;)

En büyük değil EN İYİ olmayı hedefliyoruz.

Keyifli forumlar.

#7 Serkan Karakoca

Serkan Karakoca

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 5.339 İleti

Yazma tarihi: 16.11.2015 - 11:40

Sorunun çözülmesine sevindim.

+1

#8 ahakda27

ahakda27

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 07.07.2017 - 12:26

Merhabalar. Konuyu hortlatıyorum sanırım ama deneyimlerinize ve yardımınıza ihtiyacım var. 2004 fiesta 1.4 benzin+lpg aracım var. km göstergesi çalışmıyor. ibre hareket etmiyor ve dijital gösterge ------ çizgi çizgi durumda. km sensöründen olacağı düşüncesi ile söz konusu hız sensörünü değiştirdik ama sorun çözülmedi. neden olabilir? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

#9 Serkan Karakoca

Serkan Karakoca

Emektar Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 5.339 İleti

Yazma tarihi: 10.07.2017 - 11:35

@ekremst302

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı